Alsancak Pide Fırın
Alsancak Pide Pizza
Alsancak Pide

Hakkımızda

Kalitesi, lezzeti ve şıklığıyla 1993 yılından bu zamana kadar İZMİR de  faaliyet gösteren ALSANCAK PİDE haftanın 7 günü değerli aşçıların hünerli ellerinden çıkan leziz pideleri ve hepsi birbirinden tecrübeli salon personelinin kaliteli servisi ile pide severlere ayrı bir renk katmaktadır.

ALSANCAK PİDE genç ve dinamik yeni yönetimiyle isteklerinize cevap vermeye hazırdır. Vazgeçilmez tatlarını, geleneksel Türk mutfağının en seçkin örneklerini damak zevkinize göre hazırlayan ALSANCAK PİDE modern ortamı ile özel günlerinizi rahatça paylaşacağınız nezih bir ortam sunmaktan onur duymaktadır.

MİSYONUMUZ

ALSANCAK PİDE olarak misyonumuz her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden yeni sağlıklı, kaliteli ve hijyenik bir ortamda pideler üretmek ve bu üretilen pidelerde görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli pideler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler hanine gelebilmesi için gerekli olan sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak üretilmesini sağlamaktır.